NovinkyKoncertyKapelaGalerieBoxObchodOdkazyKontakt
Koupit CD Infomail

Chcete být informování o dění ve skupině?

Vložte e-mail:

  

Navštivte
CD vzniklo za podpory Geodézie Česká Třebová s.r.o.
Koncerty

Nejaktuálnější koncerty jsou na BANDZONE NIL

 

AKTUÁLNÍ KONCERTY:

 

Archiv koncertů: 

28/09/16   OLOMOUC - Český rozhlas - Akusticky
24/09/16   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Vinobraní
27/08/16   LANŠKROUN - Fest
27/08/16   CHOCEŇ - Slowpitch
26/08/16   TRPIŠOV
19/08/16   PARDUBICE - Porter Arena
23/07/16   ČESKÁ TŘEBOVÁ - JazzRock Fest
09/07/16   TŘEBECHOVICE POD OREBEM - Akusticky
02/07/16   OSTROŽSKÁ LHOTA - Fest
25/06/16   OPAVA - MusicJamBar - Akusticky
17/06/16   BRUNTÁL - náměstí
04/06/16   JEVÍČKO - Fest
27/05/16   KUNICE - Akusticky
20/05/16   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Popráč - Akusticky
14/05/16   ÚSTÍ NAD LABEM - Pivní slavnosti
10/05/16   PRAHA - Jazzdock - Akusticky
06/05/16   POLIČKA - Divadelní klub - Akusticky
01/05/16   LIBEREC - Majáles
29/04/16   BRNO - Slowone - Akusticky
23/04/16   BLANSKO - Muzikograf - Akusticky
22/04/16   JIHLAVA - Divadelní klub - Akusticky
16/04/16   DUBNICA NAD VÁHOM - Doors Pub - Akusticky
15/04/16   PLZEŇ - Kalikovský Mlýn - Akusticky
02/04/16   SVITAVY - Tyjátr - Akusticky
26/03/16   CHOTĚBOŘ - Panský dům
05/02/16   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - KD + Alice
25/12/15   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Rocková Noc
18/12/15   PLZEŇ - Kalikovský Mlýn
20/11/15   LIBEREC - Bunkr
13/11/15   BRNO - Slowone
06/11/15   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Rock Is Not Dead
30/10/15   UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Mír
12/09/15   RUMMELSHEIM (D) - Fest
21/08/15   JABLONNÉ NAD ORLICÍ - Fest
04/08/15   HODONÍN - Letní kino
01/08/15   VODŇANY - Fest
27/07/15   LETOHRAD - Kampelička Kunčice - Akusticky
18/07/15   MALÁ SKÁLA - Festival
27/06/15   CHLÍSTOV - Chlístovský Hejk
19/06/15   PLZEŇ - Kalikovský Mlýn
13/06/15   HEŘMANŮV MĚSTEC - Hardcore Extreme Days
06/06/15   ŽAMBERK - Jamrock
30/05/15   DUBNICA NAD VÁHOM - The Doors Pub
09/05/15   VRCHLABÍ - Fest
07/05/15   FRÝDEK-MÍSTEK - Stoun
02/05/15   UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Mír
25/04/15   PRAHA - Apríles
24/04/15   LITOMYŠL - Kotelna
17/04/15   LETOHRAD -Orlovna
11/04/15   PARDUBICE - Žlutý Pes
04/04/15   POLIČKA - Divadelní klub
28/03/15   HORNÍ ČERMNÁ - Sokolovna
27/03/15   VYSOKÉ MÝTO - Mklub - Akusticky
14/03/15   PLZEŇ - Indians Pub
13/03/15   JIHLAVA - Divadelní klub
05/03/15   BRNO - Melodka
25/12/14   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Rocková Noc - Akusticky
18/12/14   BRNO - Slowone - Akusticky
27/09/14   ČERNÁ VODA - Rychlebské cyklostezky
12/09/14   LANŠKROUN - Lanškrounská kopa
06/09/14   DOBŘANY - Radbuza Fest
30/08/14   ŽAMBERK - Kanec Fest
30/08/14   POTŠTEJN - Fest
27/08/14   VYSOKÉ MÝTO - amfiteátr MKlub + K.Střihavka
23/08/14   HORNÍ ÚJEZD - Fest
23/08/14   OSTRAVA - Slezskoostravský Rockfest
16/08/14   VAMBERK - Rockfest
16/08/14   KOUTY - Pokoutní festival
09/08/14   BĚLEČ NAD ORLICÍ - 11party life
08/08/14   LETOHRAD - Kunčický kravál
19/07/14   KOSTELEC NAD ORLICÍ - Karneval Returns
14/06/14   VODŇANY - Fest
07/06/14   CHOCEŇ - Skorofestival - Akusticky
06/06/14   LANŠKROUN - Apollo - Akusticky
30/05/14   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Skatepark - Akusticky
24/05/14   JAROMĚŘ - Pevnostfest
16/05/14   HEŘMANŮV MĚSTEC - Hardcore Extreme Days
02/05/14   HRADEC KRÁLOVÉ - Náplavka - Akusticky
25/04/14   TRUTNOV - Kabinet - Akusticky
23/04/14   BRNO - Sono Centrum - Akusticky
18/04/14   SVITAVY - Tyjátr - Akusticky
09/04/14   PRAHA - Jamm Club - Akusticky
05/04/14   ZLÍN - Masters Of Rock Café - Akusticky
04/04/14   VYSOKÉ MÝTO - M-klub - Akusticky
29/03/14   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Velbloud - Akusticky
28/03/14   ŠUMPERK - H-klub - Akusticky
26/03/14   BRNO - Stará Pekárna - Akusticky
22/03/14   DUBNICA NAD VÁHOM - Doors Pub - Akusticky
21/03/14   JIHLAVA - Divadelní klub - Akusticky
19/03/14   OLOMOUC - Zona Boulder Bar - Akusticky
08/03/14   ŠONOV - U Pitašů - Akusticky
25/12/13   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Rocková Noc
29/11/13   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dead End Fest
22/11/13   ŠONOV - U Pitaše
16/11/13   BLANSKO - Rachota
15/11/13   VERMĚŘOVICE - Turecko
02/11/13   PELHŘIMOV - Fest
18/10/13   LITOMYŠL - MC Kotelna
03/10/13   PRAHA - For Music & Show
21/09/13   CHLENY - Fest
06/09/13   JINDŘICHUV HRADEC - Pivní slavnosti
31/08/13   HORNÍ ÚJEZD - Fest
17/08/13   CHOCEŇ - Pivní Slavnosti
09/08/13   LETOHRAD - Kunčický Kravál
03/08/13   ŠONOV - Fest
02/08/13   NIKOLČICE - Motonálet
27/07/13   KLADRUBY - Keep Respect
20/07/13   DUBNICA NAD VÁHOM - The Doors Open
13/07/13   VIZOVICE - Masters Of Rock
06/07/13   SOPOTNICE - Fest
29/06/13   BROUMOV - Broumovská pouť
15/06/13   PŘÍVRAT - Presfest
08/06/13   TRUTNOV- Pivofest
06/06/13   BRNO - Metro Music Bar + Seven
05/06/13   PLZEŇ - Anděl Café
18/05/13   TŘEBÍČ - Club R + K2, Gate Crasher
26/04/13   OPOČNO - Rally Orlické Hory
18/04/13   PRAHA - Rock Café + Y?
13/04/13   VYŠKOV - B29 + K2, Gate Crasher
05/04/13   KRNOV - Kofola Music Club + K2, Gate Crasher
30/03/13   POLIČKA - Divadelní klub + Imodium, Gate Crasher
29/03/13   VYSOKÉ MÝTO - Mklub + Imodium, Cate
27/03/13   HRADEC KRÁLOVÉ - AC Klub + K2, Gate Crasher
21/02/13   BRNO - Melodka + Gate Crasher, K2
25/12/12   ČESKÁ TŘEBOVÁ -Rocková Noc
01/12/12   JAROMĚŘ - Bastion + Rattle Bucket, Cate
30/11/12   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dead End Fest
16/11/12   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - DukuDuku + Insania, Cate
10/11/12   JESENÍK - Pentagon + Die Happy, Gate Crasher
09/11/12   ZLÍN - Masters Of Rock Café + Die Happy, Gate Crasher
08/11/12   BRNO - Melodka + Die Happy, Gate Crasher
07/11/12   OSTRAVA - Garage + Die Happy, Gate Crasher
06/11/12   PRAHA - SaSaZu + Die Happy, Gate Crasher
04/11/12   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Art Iggy + Die Happy, Gate Crasher
03/11/12   PARDUBICE - Žlutý Pes + Die Happy, Gate Crasher
02/11/12   VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Jupiter + Die Happy, Gate Crasher
01/11/12   PLZEŇ- KD Šeříkovka + Die Happy, Gate Crasher
20/10/12   VERMĚŘOVICE - Metal MeatFly Fest
12/10/12   SVITAVY - Tyjátr + Cate
22/09/12   OLAWA (PL) + SIN
15/09/12   MŠENO - Motosraz
07/09/12   RÜMMELSHEIM (D) - Fest
30/08/12   VYSOKÉ MÝTO + Blue Effect
18/08/12   LESONICE - Rockový Expres
21/07/12   ŽAMBERK - Orlická brána
30/06/12   HOLČOVICE - Fest
26/05/12   DOLNÍ DOBROUČ - Fest
26/05/12   TEPLICE NAD METUJÍ - Teplická rocková noc
19/05/12   PASOHLÁVKY - EurobikeFest
05/05/12   BRATISLAVA (SK) - Randal + Mind The Gap
28/04/12   LANŠKROUN - Apollo + Gate Crasher
06/04/12   POLIČKA - Divadelní klub + The.Switch
19/12/11   LITOMYŠL - MC Kotelna + Radim Sychra
26/11/11   ÚSTÍ NAD LABEM - Cirkus + Igloochicks
25/11/11   OSTRAVA - Barrák
12/11/11   OSTRAVA - Garage Club + Die Happy, Gate Crasher
11/11/11   ZLÍN - Masters Of Rock Café + Die Happy, Gate Crasher
10/11/11   PARDUBICE - Žlutý Pes + Die Happy, Gate Crasher
09/11/11   ČESKÉ BUDĚJOVICE - KD Vltavská + Die Happy, Gate Crasher
07/11/11   PRAHA - Retro + Die Happy, Gate Crasher
06/11/11   VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Jupiter Club + Die Happy, Gate Crasher
05/11/11   PLZEŇ - KD Šeříkovka + Die Happy, Gate Crasher
04/11/11   BRNO - Melodka + Die Happy, Gate Crasher
02/10/11   MILANO (IT) - Agrate Brianza
24/09/11   DOBRUŠKA - Svatováclavské slavnosti
16/09/11   PRAHA - Rock Café - Festival Dozvuk
03/09/11   JINDŘICHŮV HRADEC - Pivní slavnosti
03/09/11   RAŽICE - Fest
27/08/11   LUŽANY U JIČÍNA - Motosraz
21/08/11   TRUTNOV - Open Air
20/08/11   OSTRAVA - Slezkoostravský Rockfest
20/08/11   LETOVICE - Festival 3+1
13/08/11   KOSOŘÍN - Rockový Maraton
12/08/11   SEMANÍN - Semfest
30/07/11   NIKOLČICE - Motonálet
28/07/11   HLUČÍN - Štěrkovna Open Air
23/07/11   DOLNÍ ÚJEZD - Fest
16/07/11   HŘÍBĚCÍ - Independent Fest
15/07/11   VIZOVICE - Masters Of Rock
09/07/11   KOUTY NAD DESNOU - Bikemaraton
25/06/11   HLINSKO - Rychtář Fest
17/06/11   VELKÝ DŘEVÍČ - Koupaliště
11/06/11   ŽAMBERK - Jamrock
28/05/11   POLIČKA - Rockoupání
27/05/11   KOSTELEC NAD ORLICÍ - Koupaliště + Sunset Blvd.
20/05/11   OLOMOUC - Horní náměstí, Town Trial
07/05/11   VYSOKÉ MÝTO - M-klub + Imodium
30/04/11   ČERNÁ VODA - Rychlebské stezky
23/04/11   VAMBERK - Na Hradě
20/04/11   OPAVA - klub Art
26/03/11   PRAHA - Febiofest
18/03/11   NOVÝ BYDŽOV - Mekka
19/02/11   PARDUBICE - Žlutý Pes + Kurtizány z 25.Avenue
25/12/10   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Modrý Trpaslík
11/12/10   POLIČKA - Divadelní klub
22/10/10   OSTRAVA - Tančírna
18/09/10   NOVÉ MĚSTO NAD MORAVĚ - Fest Křídla
28/08/10   VELKÝ DŘEVÍČ - Fest
22/08/10   TRUTNOV - Bojiště - OAMF
21/08/10   POTŮČKY - Fest
06/08/10   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Národní dům
01/08/10   MALÁ SKÁLA - Benátská noc
31/07/10   HLINSKO - Studnice Fest
24/07/10   ČERVENÝ DVŮR - Červenání
23/07/10   VELKÁ KRAŠ - Fest
18/07/10   OSTRAVA - Colours of Ostrava
16/07/10   VELKÁ ÚPA - Hotel Úpa
10/07/10   SLOUP - Koupaliště
19/06/10   DOBRUŠKA - Respect Session
12/06/10   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Budvar Fest
29/05/10   KOSTELEC NAD ORLICÍ - Fest Šumák
01/05/10   ČERNÁ VODA - Rychlebské cyklostezky
30/04/10   PRAHA - Císařská louka
14/04/10   PLZEŇ -Anděl Café + Y?
13/04/10   PRAHA - Vagon + Zdeněk Bína
09/04/10   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - DukuDuku
19/02/10   LITOMYŠL - MC Kotelna
12/12/09   SLATINA NAD ZDOBNICÍ - Hajcuk Fest
11/12/09   HRADEC NAD SVITAVOU - Sokolovna
05/12/09   BRNO - Favál + Dying Passion, Shatoon, Egotrip
03/11/09   PRAHA - Vagon + Adam KOWALCZYK
21/10/09   LIBEREC + Apatheia
26/09/09   RZESZOW (PL) - Rockowa Noc
19/09/09   TIŠNOV - Fest
12/09/09   ČERNÁ VODA U JESENÍKU - Otvírání cyklostezek
28/08/09   VIZOVICE - Trnkobraní
22/08/09   POLIČKA - Festival 555
21/08/09   CHOCEŇ - Pelinyfest
14/08/09   SEMANÍN - Semfest
07/08/09   LETOHRAD - Kunčický kravál
01/08/09   CHLENY - Fest
31/07/09   TASOV - Beseda u Bigbítu
30/07/09   KÁCOV - Sázavafest
29/07/09   MOST - Autodrom - 2CV
18/07/09   KRÁLÍKY - Fest
09/07/09   VIZOVICE - Masters Of Rock
28/06/09   DEN HAAG (NL) - Grote Markt
20/06/09   LETOHRAD - Motosraz
30/05/09   KOSTELEC NAD ORLICÍ - Šumnej Fest
21/05/09   PRAHA - Meet Factory + David Koller Band
20/05/09   PLZEŇ - KD Šeříkovka + David Koller Band
16/05/09   JAKUBOV - Fest
15/05/09   ANGERMUNDE (D)  - Fest
11/04/09   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Modrý Trpaslík
31/01/09   BRATISLAVA (SK) - Randal + Soundrise, Dying Passion
24/01/09   HORNÍ ČERMNÁ - Fest
20/12/08   CHOCEŇ - Pod Kaštany
25/11/08   PRAHA - Retro Music Hall + Škwor
21/11/08   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - Duku Duku
07/11/08   POLIČKA - Divadelní klub + Dying Passion, Memoria
01/11/08   TRUTNOV - U Truta + Skapollo
30/10/08   BRNO - Favál
24/10/08   CHRUDIM - Pitch club + 100*C
18/10/08   PRAHA - Rock Café + Die Happy
11/10/08   PLZEŇ - Anděl Café + Satisfucktion
26/09/08   LITOMYŠL - MC Kotelna
30/08/08   VELKÝ DŘEVÍČ - Fest
29/08/08   SVITAVY - zahrada Lány + Škwor
22/08/08   SEMANÍN - Semfest
02/08/08   TASOV - Beseda u Bigbítu
13/07/08   VIZOVICE - Masters Of Rock
12/07/08   VIZOVICE - Domeczek
10/07/08   PLZEŇ - Léto s Prazdrojem
02/07/08   JANDEROV - Fest
28/06/08   TRUTNOV - Wood Party
21/06/08   VELKÝ DŘEVÍČ - Fest
21/06/08   HRÁDEK NAD NISOU - Fest
20/06/08   VAL U DOBRUŠKY - Fest
07/06/08   ŽAMBERK - Jam Rock Fest
06/06/08   RADČICE U SKUTČE  - Doupnice Fest
30/05/08   HRUŠOVÁ - Česká hospoda + Jolly Joker
17/05/08   VYSOKÉ MÝTO - Majáles
19/04/08   TRUTNOV - Irish Bar
17/04/08   PLZEŇ - Anděl Café + Chocolate Jesus
11/04/08   TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - Sépie + Chocolate Jesus
05/04/08   POLIČKA - Divadelní klub + Chocolate Jesus
29/03/08   ÚSTÍ NAD LABEM - Ulita + Chocolate Jesus
25/03/08   BRNO - Fléda + Chocolate Jesus
22/03/08   PRAHA - Palác Akropolis + Matahari, Chocolate Jesus
21/03/08   PARDUBICE - Žlutý Pes + Matahari, Chocolate Jesus
07/03/08   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Modrý Trpaslík + Matahari, Chocolate Jesus
26/02/08   OLOMOUC - 15 minut + Matahari, Chocolate Jesus
14/12/07   LITOMYŠL - MC Kotelna
30/11/07   TRUTNOV - New End + Jesus Om
24/11/07   MACHOV U NÁCHODA - KD
07/11/07   PRAHA - Abaton + Die Happy
03/11/07   PARDUBICE - Žlutý Pes + Die Happy
02/11/07   ZLÍN - Masters Of Rock Café + Die Happy
01/11/07   PLZEŇ - KD Šeříkova + Die Happy
26/10/07   LANŠKROUN - Apollo
17/10/07   OSTRAVA  - Templ + Filip M.
13/10/07   PREŠOV (SK) - Fest
06/10/07   PLZEŇ - Pilsnerfest
28/09/07   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - KLub
21/09/07   BRNO - Stará Pekárna
20/09/07   PRAHA - Roxy + Sad Harmony
15/09/07   HLINSKO - Fest
08/09/07   KLADRUBY NAD LABEM - Fest
18/08/07   TRUTNOV - Open Air
17/08/07   SEMANÍN - Semfest
11/08/07   PARDUBICE - Žlutý Fest
04/08/07   ČERNÁ V POŠUMAVÍ - Lipnofest
03/08/07   ROSICE U BRNA - Krumfest
27/07/07   HLINSKO - Studnice Fest
21/07/07   KOŠUMBERK - Fest
21/07/07   SLATINA - Fest
15/07/07   OSTRAVA - Colors Of Ostrava
04/07/07   PIEŠŤANY (SK) - Hodokvas
03/07/07   HRADEC KRÁLOVÉ - Rock For People
30/06/07   CHOCEŇ - Skorofest
29/06/07   ŽĎÁR U SKUTČE - Doupnice Fest
09/06/07   KUŘIM - Colour Scope Festival
08/06/07   SVITAVY - zahrada Lány + Wohnout, Vypsaná Fixa
02/06/07   STARÉ MĚSTO POD SNĚŽNÍKEM - Biofest
26/05/07   POLIČKA - Rockoupání
19/05/07   LIBEREC - Ruprechtice - Fest
17/05/07   TÁBOR - Millenium
08/05/07   LIBEREC - Majáles
04/05/07   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Majáles
28/04/07   PLZEŇ - Lochotín - Majáles
20/04/07   KOLÍN - Staré Lázně - Fest
31/03/07   DOBRUŠKA - KD - Festiválek Pod Střechou
30/03/07   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Modrý Trpaslík
24/03/07   HRONOV - KD - Music For Tibet
17/03/07   PARDUBICE - Žlutý Pes
09/03/07   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - DukuDuku + Narvan
16/12/06   POLIČKA - Divadelni klub - Fest
25/11/06   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Modrý trpaslík
20/10/06   NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - klub Mandl
13/10/06   LITOMYŠL - MC Kotelna
07/10/06   PARDUBICE - Ideon
23/09/06   DOBRUŠKA - náměstí
08/09/06   HRUŠOVÁ U VYSOKÉHO MÝTA + Abraxas
26/08/06   OLEŠNICE NA MORAVĚ - Fest
18/08/06   HRONOV - Fest
12/08/06   NÁCHOD - náměstí
11/08/06   LETOHRAD - Kunčický Kravál
05/08/06   PARDUBICE - Žlutý Fest
24/06/06   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Caklefest
23/06/06   SEMILY - Fest
03/06/06   CHOCEŇ - Fest
02/06/06   BRATISLAVA (SK) - Zlaté Piesky -Fest
09/05/06   OLOMOUC - Majáles
04/05/06   SVITAVY - Zahrada Lány -Majáles
03/05/06   BRNO - Majáles
01/05/06   LIBEREC - Majáles
01/04/06   HERÁLEC - KD + Petr Bende
31/03/06   TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - Sepie
28/03/06   PRAHA - Febiofest
24/03/06   DOBRUŠKA - KD - Fest
11/03/06   SEMILY - KD - Fest
10/03/06   HRONOV - KD - Fest
24/02/06   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - DukuDuku + The Clocks
15/02/06   BRNO - Faval
14/01/06   DLOUHOŇOVICE - KD + Shatter
25/12/05   SVITAVY - Bílý Dům - Vánoční bigbít
17/12/05   POLIČKA - Divadelní klub - Fest
09/12/05   BRATISLAVA (SK) - Babylon + Čechomor
02/12/05   PARDUBICE - Žlutý Pes
26/11/05   ČESKÁ TŘEBOVÁ - Fest
11/11/05   LITOMYŠL - MC Kotelna
04/11/05   KUTNÁ HORA - Česká 1 + Chocolate Jesus
13/10/05   PRAHA - Gaudeamus Tour
11/10/05   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Gaudeamus Tour
06/10/05   HRADEC KRÁLOVÉ - Gaudeamus Tour
05/10/05   PARDUBICE - Gaudeamus Tour
04/10/05   LIBEREC - Gaudeamus Tour
29/09/05   ZLÍN - Gaudeamus Tour
28/09/05   BRNO - Gaudeamus Tour
27/09/05   OLOMOUC - Gaudeamus Tour
23/09/05   PRAHA - Rock Café + Mashina
21/09/05   PLZEŇ - Gaudeamus Tour
16/09/05   JABLONNÉ NAD ORLICÍ - Galaxie
03/09/05   BRANDÝS NAD ORLICÍ - Náměstí
02/09/05   BROUMOV - Fest
27/08/05   SVITAVY - Zahrada Lány - Fest
26/08/05   ZNOJMO - hrad + Čechomor
13/08/05   LICHNICE - Fest
12/08/05   HLINSKO - Fest
30/07/05   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - Fest
23/07/05   PŘÍVRAT - Fest
22/07/05   HOLKOV U VELEŠÍNA - Letní Parket   + Čechomor
30/06/05   PRAHA - Lucerna Music Bar   ...finále CCPS
25/06/05   ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Caklefest
24/06/05   ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Fest
18/06/05   MALÁ SKÁLA - Sokolovna
17/06/05   PARDUBICE - Žlutý Pes   ...CCPS
15/06/05   OSTRAVA - Parník   ...CCPS
08/06/05   PRAHA - Futurum   ...semifinále CCPS
04/06/05   SOPOTNICE - Fest
02/06/05   PRAHA - T-Mobile Arena   + Čechomor
01/06/05   BRNO - hala Vodová   + Čechomor
30/05/05   BRATISLAVA (SK) - Incheba Arena   + Čechomor
29/05/05   BANSKÁ BYSTRICA (SK) - SH Štiavničky   + Čechomor
07/05/05   ŽAMBERK - Majáles
06/05/05   LITOMYŠL - Orion Arena
01/05/05   LIBEREC - Majáles
30/04/05   PLZEŇ - Majáles
28/04/05   PRAHA - Matrix   + Mashina
23/04/05   HERÁLEC - KD  
11/03/05   POLIČKA - Divadelní Klub   + Chocolate Jesus
05/03/05   TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - RC Sepie   + Robson
25/12/04   SVITAVY - Bílý Dům
18/12/04   SLATINA NAD ZDOBNICÍ - KD
03/12/04   SÁDEK - Dancehall   + Ready Kirken
27/11/04   PŘÍVRAT - KD
13/11/04   SVITAVY - Bílý Dům   + Kollerband
09/11/04   PRAHA - Palác Akropolis   ...Future Line
05/11/04   OLDŘÍŠ - Fest
30/10/04   FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - KD
22/10/04   LITOMYŠL - MC Kotelna
15/10/04   TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - RC Sepie
30/09/04   PRAHA - Rock Café   + Eastpark
24/09/04   PARDUBICE - Žlutý Pes   + Eastpark
17/09/04   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - DukuDuku
10/09/04   UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Mír   + Psí Vojáci
28/08/04   KUTNÁ HORA - Fest
27/08/04   SVITAVY - Zahrada Lány
21/08/04   VYSOKÉ MÝTO - Fest
14/08/04   OLEŠNICE - Fest
13/08/04   JABLONEC NAD JIZEROU - Keltská Noc
07/08/04   KRÁLÍKY - Fest
29/07/04   PLZEŇ - Léto s Prazdrojem   + Anna K
23/07/04   SVITAVY - Zahrada Lány
10/07/04   PŘÍVRAT - Fest
26/06/04   ROSICE U BRNA - Fest
26/06/04   LIPNICE - Fest
17/06/04   KUNĚTICKÁ HORA - Hrad
12/06/04   PROSEČ - Závody
11/06/04   CHRUDIM - RC Agora   + Eastpark
22/05/04   POLIČKA - Rockoupání
08/05/04   ANGERMÜNDE (D) - World Music Fest
01/05/04   LANŠKROUN - Majáles
30/04/04   BERLIN (D) - Street Festival
21/04/04   BRNO - Zelená Kočka
17/04/04   HERÁLEC - KD
16/04/04   OLDŘÍŠ - Fest
13/04/04   BRNO - Stará Pekárna
27/03/04   PARDUBICE - Žlutý Pes   + Švihadlo
19/03/04   SÁDEK - Dancehall   + Divokej Bill
27/02/04   UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Mír   + ZNC
20/01/04   PRAHA - Palác Akropolis   ...Future Line
25/12/03   SVITAVY - Bílý Dům
19/12/03   LITOMYŠL - MC Kotelna
22/11/03   VELKÉ NĚMČICE - Fest
15/11/03   PŘÍVRAT - KD
12/11/03   BRNO - Stará Pekárna
31/10/03   MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - DukuDuku   + ZNC
17/10/03   TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - RC Sepie
26/09/03   CHRUDIM - RC Agora   + L point
13/09/03   LUŽE - Country Saloon Klondike
12/09/03   PARDUBICE - Žlutý Pes   ...Uganda Fest
23/08/03   SVITAVY - Zahrada Lány   + Ready Kirken
16/08/03   OLEŠNICE - Fest
08/08/03   JABLONEC NAD JIZEROU - Keltská Noc
01/08/03   ČERNÁ ZA BORY - Fest
26/07/03   DOLNÍ ÚJEZD - Fest
25/07/03   CHLENY - Fest
11/07/03   LITOMYŠL - MC Kotelna
05/07/03   JANDEROV U CHRUDIMI - Fest
14/06/03   ROSICE U BRNA  - Fest
31/05/03   POLIČKA - Rockoupání
23/05/03   TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - RC Sepie   + Jungle Bunny

© 2007 NIL
Novinky | | Kapela | Galerie | Box | Obchod | Odkazy | Kontakt